|
gdyby Wisła teraz była na tej pozycji co Lech, a Lech na pozycji Wisły.. to Maciej Skorża dawno nie byłby już trenerem Wisły.. więc nie piszcie, że B. Cupiał coś w końcu zrozumiał.. po prostu pan Maciek trzyma się pazurami swojego krzesełka w Wiśle i póki co Cupiał nie ma pretekstów, aby go wywalić.. przespał pierwsze dni po katastrofie europejskiej to teraz się musi z Maćkiem męczyć, aż do kolejnej jakieś wtopy..
|