Temat
:
Kanary w autobusach
Wy¶wietl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
131
03.09.2009, 23:39
w ramach ciekawostki..
jaki¶ czas temu złożyłem CV i do dzi¶ nie dostałem odpowiedzi czy mnie przyjm± jako kanara w Krakowie, ale muszę Wam powiedzieć, że niektórzy z nas tutaj na forum s± kanarami
pysio
Zobacz publiczny profil
ZnajdĽ inne posty napisane przez pysio