Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1488
Stary 03.09.2009, 23:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bana micowi dałem ja, Jarząbek Zdzisław, mod drugiej klasy.
Irytują mnie już te ciągłe zabawy w podchody, więc się umówmy - nie wy decydujecie w jaki sposób moderuje się to forum, my również nie wymyślamy sobie kryteriów. Jeżeli ktoś ma problem z pisaniem nazw innych klubów z dużej litery, to nie jest to forum dla niego.

A mic bana dostał za "pseudomoderatora" - nie wy będziecie decydować, kto tu moderuje, w tej chwili kończy się też pobłażliwość dla złośliwych ataków na modów. Jeżeli jedynym podziękowaniem za poświęcanie wolnego czasu na moderowanie mają być pyskówki, to niestety, ale większość osób z czasem dziękuje za taką fuchę. Chciałbym, żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mam na myśli siebie.

Przykro mi, ale moim zdaniem dotychczasowy model p.t. "napierdalanie na modów" nie zdał egzaminu.
Pisanie nazw klubów z małej litery, świadczy o braku szacunku. Pisanie "wy" z małej litery świadczy o braku szacunku do userów. Resztę Twoich bzdur wolfy, miłościwie pomijam bo szanuję to że swój prywatny czas poswięcasz na to forum, mimo że nie masz na myśli siebie.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując