RAFi89 napisał(a):

A w ogóle wierzycie w to że Skorża będzie miał dużo do powiedzenia jeśli chodzi o transfery? Moim zdaniem poza tym że wybrał sobie skautów, powie im jakich zawodników mają szukać i pewnie na końcu wskaże zawodników których widziałby w drużynie to reszta i tak pewnie nie od niego nie będzie zależeć (chyba że się mylę). W naszym klubie nic nie da nawet 20 skautów, zmiana ludzi odpowiedzialnych za transfery jeśli ludzie na samej górze nie zmienią swojego myślenia. Pojawią się oferty za Brożka, Marcelo czy innych zawodników to trener pewnie nie będzie miał za dużo do powiedzenia a czy otrzyma kasę na ich zastąpienie to już nie od niego będzie zależało.
Ale jak już wspomniano wina za niepowodzenie zespołu teraz będzie spadać na jedną osobę a to dla zarządu chyba jest korzystne.
.
|
No to teraz Skorza sam decyduje kogo maja mu znalesc...tyle ze...i tak ostateczna decyzje podejmie pewnie RN ktora zdecyduje o transferze.
Od poczatku zatem powinien pan Maciej ustalic powiedzicie mi ze dajecie tyle i tyle kasy,zeby nie bylo tak ze ja ustalam ,Edek znajduje w wy blokujecie 15 -sty transfer kolejnego grajka bo nie pasuja wam "warunki " transferu czyli w skrocie JEST ZA DROGI.
Bo potem cala lawina pomyj spadnie na Skorze ...ze nie ma trensferow itd...wg mnie z gory powinno byc ustalone za jaka kwote ma wyszukiwac sie pillkarzy do naszego zespolu.