Enterpr!se napisał(a):

|
Ale można by pokazać jakieś projekty i zrobić głosowanie bo inaczej to ktoś wybierze za nas i będziemy musieli to zakceptować czy nam się to będzie podobać czy nie
|
Był nawet konkurs urządzony na wzór (oficjalnie przez klub chyba, bo było to na oficjalnej) i jakiś tam projekt wygrał, ale na wstępie zaznaczono, że konkurs nie jest absolutnie wiążący. Podejrzewam jednak, że właśnie wzór, który wygrał pojawi się na trybunie (albo lekko zmodyfikowany)