Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4349
Stary 03.09.2009, 21:55
Enterpr!se napisał(a):Wyświetl post
Ale można by pokazać jakieś projekty i zrobić głosowanie bo inaczej to ktoś wybierze za nas i będziemy musieli to zakceptować czy nam się to będzie podobać czy nie
Był nawet konkurs urządzony na wzór (oficjalnie przez klub chyba, bo było to na oficjalnej) i jakiś tam projekt wygrał, ale na wstępie zaznaczono, że konkurs nie jest absolutnie wiążący. Podejrzewam jednak, że właśnie wzór, który wygrał pojawi się na trybunie (albo lekko zmodyfikowany)
Odpowiedz cytując