Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1824
Stary 03.09.2009, 21:55
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=18ae2

Idzie nowe Nie jest juz taki drogi
To jest pełen profesjonalizm. Zwalniać trenera po 10 meczach o punkty.

Ja nie przesądzam, czy Zieliński jest dobrym czy złym trenerem. Moim zdaniem w swojej dotychczasowej pracy w lidze nic wielkiego nie pokazał. Nieważne.

Ale najwyraźniej coś Rutkowski w nim widział, skoro go zatrudniał. Domyślam się, że chodziło o ujarzmienie "ułańskiej fantazji", która powodowała że za Smudy Amika grała pięknie do przodu, ale traciła sporo głupich bramek. Pewnie teraz mają grać mądrzej taktycznie. Na razie to nie wychodzi, ale nie jest powiedziane że to się nie uda.

Rozumiem, że podobna sytuacja mogła się wydarzyć w Warszawie, u Wojciechowskiego. Ale w klubie, który sam o sobie mówi że jest w pełni profesjonalny?

Toż to nawet raptus Cupiał zrozumiał, że karuzela trenerska nie jest dobrym rozwiązaniem.

PS. Pozostaje tylko 3mać kciuki za Kaspra, jeśli ich przejmie to gotów ich spuścić do pierwszej ligi. A wcześniej sprowadzić sporo drogiego szrotu.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując