Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 03.09.2009, 20:21
czyżby Pawełek puścił dwie bramki Ilie - Mario 2:0


A tak odchodząc od rywalizacji golkiperów, to takich sparingów powinno być więcej, młodzi w takich spotkaniach dużo się uczą no i bezpośrednia rywalizacja z najlepszymi w lidze to dobra szkoła.

Ciekawy też pomysł z LFC w Jaworznie dobry pomysł do podtrzymania ogrania. Mam nadzieje że przed przyszłym sezonem czytaj przed el do LM zagramy tak z 2-3 mecze z wielkimi drużynami takie drugie chicago trophy wg mnie dużo to dało.
Odpowiedz cytując