Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szymek_R22
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
10875
03.09.2009, 21:05
Powiedz im, że dają Ci jakieś dobre warunki, albo przechodzisz do Play. W tej chwili Play zyskuje tylu klientów, że może to będzie jakaś ,,karta przetargowa" w Twojej sytuacji. Pozdrawiam
Szymek_R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szymek_R22
Znajdź inne posty napisane przez Szymek_R22