Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1585
Stary 03.09.2009, 20:37
Ale jeśli mamy płacić za ich przyjazd to w jaki sposób nam się to opłaca? Mecz przy udziale 1000 kibiców z "głebokimi rezerwami" nie opłaca się nam ani finansowo ani sportowo. To już lepiej z Banikiem zagrać.
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Odpowiedz cytując