Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
1585
03.09.2009, 20:37
Ale jeśli mamy płacić za ich przyjazd to w jaki sposób nam się to opłaca? Mecz przy udziale 1000 kibiców z "głebokimi rezerwami" nie opłaca się nam ani finansowo ani sportowo. To już lepiej z Banikiem zagrać.
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Enterpr!se
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enterpr!se
Znajdź inne posty napisane przez Enterpr!se