Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamil1906tsw
Member
Od: 02.2008
Offline
#
10869
03.09.2009, 20:07
Zna ktoś dobre pensjonaty na sylwestrowo noworoczny melanż dla 15 20 osób
Najlepiej z wyrozumiałymi gospodarzami
pozdrawiam
Kamil1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez Kamil1906tsw