Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10868
Stary 03.09.2009, 19:59
taki nietypowy problem...
Może ktoś pracował jako kierownik itp. w Orange będzie wiedział...

mam numer w Orange od ponad 4 lat, numer cały czas doładowywany, kończyła się kasa na karcie to leciałem od razu po karte. Gdyby wyciągnąć średnią to sądze że doładowywałem 40-45 zł na miesiąc. Przez 4 lata bez zobowiązań! Chce teraz przejść na abonament, ale żeby coś z tego mieć bo jak mam dostać taką samą ofertę na abonament jak normalny Kowalski to mam to gdzieś. Ludzie w Orange bardzo niekompetetni. Jakiś czas temu było w Orange to w jednym salonie Pani mi wymieniła co mam więcej, a w drugim powiedziała że mi nic nie przysługuje. Dzisiaj dzwoniłem na *100 dowiedziałem się od Pani, że przysługuje mi tylko 50 zł lub 100 zł jednorazowego bonusu, a tak wszysko co przeciętny Kowalski ma. Uważam, że jakieś niezłe bonusy mi się należą... Gdzie z tym problemem uderzyć ? telefonicznie? osobiście? mailowo?

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując