Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
misiekpb
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
120
03.09.2009, 19:21
Wie ktos moze w jakich godzinach sa popoludniowe treningi?
Bo chetnie bym jutro poszedl a nie wiem o ktorej
KAŻDY TO POWIE WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!!
misiekpb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misiekpb
Znajdź inne posty napisane przez misiekpb