Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16148
Stary 03.09.2009, 19:11
mr_kwolf napisał(a):
Dla mnie słowa "był jedną nogą w Wiśle" można odbierać również jako "byliśmy dogadani z nim, menadżerem i Zniczem, wydawało się że podpisy są kwestią czasu ale zadzwonił do nas menadżer że jednak rezygnują, po czym okazało się że Lewandowski podpisał kontrakt z Lechem". Nie mogło być tak?
Oczywiscie, ze teoretycznie moglo tak byc, tyle ze wowczas Bednarz najpewniej nie zawahalby sie o tym powiedziec i wyjawil, ze Lewandowski ze swoim menadzerem w ostatniej chwili zrobili go w konia. Bo jesli faktycznie tak bylo, to warto aby Jacek przy najblizszej okazji o tym powiedzial, odpierajac w ten sposob zarzuty w swoim jak i calej Wisly kierunku.

mr_kwolf napisał(a):
PS. Odpowiadając na pytanie które możesz zadać że po co miałby tak robić Lewandowski to proste, chciał wyciągnąć więcej od Lecha i mógł chcieć mieć "plan B" jakby transfer do Lecha nie wypalił. Ewentualnie Lech się zgłosił później jak warunki z Wisłą były już ustalone.
Rzeczywiscie wyciagnal od Lecha fortune...ponoc cale 30 tys euro rocznie.
Odpowiedz cytując