Marszałek napisał(a):

|
Dla Nas ten sparing właśnie będzie nieoceniony,gdyż gramy z lepszymi.
|
To wiem, ale wypowiedź moja była kierowana do tej :
saklak1906 napisał(a):

|
Ich zawodnicy mogli by sie u nas ogrywac w ekstraklasie, liga slaba ale mecz o mistrzostwo to nie rezerwy.
|