Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 03.09.2009, 18:23
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A czy ja napisalem cos ze graja u nich w rezerwach gorsi zawodnicy, i dla tego powinnismy nawiazac wspolprace z Liverpoolem. Mysle ze obie strony by byle zadowolone
No tak, ale piłkarz zdobywa większe doświadczenie grając z lepszymi.
Odpowiedz cytując