saklak1906 napisał(a):

A czy ja napisalem cos ze graja u nich w rezerwach gorsi zawodnicy , i dla tego powinnismy nawiazac wspolprace z Liverpoolem. Mysle ze obie strony by byle zadowolone
|
No tak, ale piłkarz zdobywa większe doświadczenie grając z lepszymi.