Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Bankowiec
Banita
Od: 08.2009
Offline
#
4334
03.09.2009, 18:23
Wiadomo, kiedy dokładnie będzie zakładany dach nad C? Zdołają wykończyć i oddać trybunę zgodnie z planem, do końca 2009 roku? Bo zaczynam mieć pewne wątpliwości, mam nadzieję, że niepotrzebnie...
Bankowiec
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Bankowiec