Enterpr!se napisał(a):

Należy zauważyć że jeśli będą elektroniczne karty kibica ze zdjęciami (bo takie chyba mają wprowadzić) to już cwaniakowanie na stadionie nie będzie takie łatwe. Przecież za samo zakrycie twarzy ma być zakaz stadionowy (btw. na samej trybunie wschodniej ma być zainstalowanych ponad 100 kamer, z czego ok. 16 identyfikacyjnych).
|
i co ciebie to cieszy ,że jak w zimie będzie ci napierdalać mrozem po ryju to nie będziesz mógł się owinąć szalikiem (!!!! SZALIKIEM ) bo ci przywala zakaz stadionowy
Cytat:
|
Jezeli ma dzialac system identyfikacyjny dobrze to trzeba wprowadzić jakies zasady bo jak widze ze na D pare rzedow przedemna stoi koles na krzesłach, kopie te krzesła i siada na oparciach to krew człowieka zalewa. Co, on jest bardziej fanatyczny bo siada na oparciach i gasi pety na krzesłach?
|
to nie potrafisz mu powiedzieć żeby tak nie robił ?
nie wiem dlaczego się tak podniecacie tym piwem na stadionie po pierwsze na pewno to będzie straszny sikacz,po drugie w cenie kosmicznej ...
jakieś kontrole ,..... muje alkomaty komu i czemu to potrzebne ,każdy odpowiada za siebie,będzie chciał kupić 10 piw to niech kupuje...
zreszta do piwa na stadionie droga długa i kręta