może Wiśle bardziej niż na Lewandowskim-wtedy co by nie mówić zawodniku pierwszoligowym zależało na Nowaku z Bełchatowa? może liczyli,że uda im się pozystać Nowaka i zaproponowali Lewandowskiemu jakiś pól amatorski kontrakt na jakim grał Kokoszka czy Mały

pewnie to co pisze to bzdury a prawy i tak się nie dowiemy

więc nie ma sensu nad tym dywagować