Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1984
Stary 03.09.2009, 17:40
Zaczołem grać od nowa Wisełką na nowych składach szukałem dobrego napstnika zajrzałem do Regginy i za 950 tys.zł wyciągnołem takiego grajka:




Powiem wam, że sprawdza się jako Joker wchoadząc z ławki do Polskiej Ligi w sam raz ciekawi mnie jak się rozwinie w następnym sezonie.
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 03.09.2009 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując