Zaczołem grać od nowa Wisełką na nowych składach szukałem dobrego napstnika zajrzałem do Regginy i za 950 tys.zł wyciągnołem takiego grajka:
Powiem wam, że sprawdza się jako Joker wchoadząc z ławki

do Polskiej Ligi w sam raz

ciekawi mnie jak się rozwinie w następnym sezonie.