Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 03.09.2009, 17:27
0 22 napisał(a):Wyświetl post
My walczymy z klubem, nie z pzpn. Za dwa lata okaze sie czy byla to walka skuteczna. Albo w sezonie bedzie frekwencja 20 tysiecy srednio albo 5 i wtedy obywatele zaczna pytac miasto czemu dalo 500 mln zlotych na rozrywke dla 5 tys ludzi i potem juz poleci domino. I tego nam zycz.
heh dokładnie, nawet nie możemy protestować przeciwko ustawie, bo klub jej nie realizuje. Zabrania oprawy i flag chyba że będą zgłoszone 4h przed meczem... ostatnio była zgłoszona kilka dni wcześniej to też nie pasowało. oBłędowski odpowiedział(negatywnie) w trakcie meczu. Flag też sami nie zgłosili (jak jest w ustawie) nawet na prośbę SKLW, ostatnio nie wpuścili żadnej poza Deyną (np Wielkie Księstwo Warszawskie), na jakiej podstawie akurat Deynę pozwolili? Oni żyją w swoim świecie, obudzą się jak będzie nowy stadion.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując