saklak1906 napisał(a):

|
Bo to problem wziasc bilet od kumpla ktory wlasnie nie pije, a i uwierz mi dla niektorych nawet jedno piwo to o wiele za duzo
|
no to mogliby jeszcze zrobić tak, że przed kupnem piwa badają alkomatem i jeśli ktoś ma chociaż 0.1 to już nie sprzedają
i jeszcze jak już wypije piwo to mogłaby być druga kontrola i jeśli osoba po wypiciu piwa ma np. powyżej 0.5 to jest zabierana ze stadionu
i wszyscy by się kontrolowali bo każdy wie ile może (bo raczej nikt swojego pierwszego piwa nie pije na stadionie)