Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4323
Stary 03.09.2009, 17:04
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Skoro na loży honorowej mogą pić piwo,to dlaczego nie na całym stadionie
Bo w loży honorowej nie ma przygłupów, którzy po jednym browarze zaczynają cwaniakować i rzucać się do wszystkich, bo na niego spojrzysz.
Odpowiedz cytując