Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
matusz
Member
Od: 07.2009
Offline
#
4323
03.09.2009, 17:04
bebeto
napisał(a):
Skoro na loży honorowej mogą pić piwo,to dlaczego nie na całym stadionie
Bo w loży honorowej nie ma przygłupów, którzy po jednym browarze zaczynają cwaniakować i rzucać się do wszystkich, bo na niego spojrzysz.
matusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matusz
Znajdź inne posty napisane przez matusz