Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16141
Stary 03.09.2009, 16:55
Po wywiadzie jakiego udzielil Bednarz, jedna rzecz jest szczegolnie ciekawa. Chodzi o Lewandowskiego.
Do tej pory najczesciej lansowane byly dwie wersje, a wiec ze na przeszkodzie stanely horrendalne wymagania finansowe zawodnika, lub tez ze zawodnik bal sie rywalizacji.
Lewandowski nawet po podwyzce jaka dostal niedawno, wciaz zarabia stosunkowo nieduzo, dlatego ta wersja stracila ostatnio na popularnosci. Zdaje sie, ze stracic powinna tez ta druga, skoro RL "byl juz jedna noga w Wisle". Wyglada wiec na to, ze od strony zawodnika i jego menadzera wszystko bylo dogadane, jednak do transferu nie doszlo, gdyz ktos nie wyrazil na niego zgody. No i pojaiwa sie mocno frapujace pytanie. Kto to byl ? Oslawiona zla slawa RN, czy tez moze jednak Maciej Skorza ?
W kazdym razie w Legii ludzie autentycznie odpowiedzialni za odpuszczenie RL, potrafili sie do tego przyznac (Urban, Trzeciak), natomiast w Wisle wyglada na to, ze obwiniany dotychczas Bednarz, byl obwiniany nieslusznie.
Odpowiedz cytując