skeba napisał(a):

|
No to może jakąś współpracę nawiązać, bo to już 2 sparing. Tylko co taki Liverpool może zyskać na nawiązaniu kontaktu z nami ehh
|
Ich zawodnicy mogli by sie u nas ogrywac w ekstraklasie, liga slaba ale mecz o mistrzostwo to nie rezerwy.