Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1814
Stary 03.09.2009, 15:21
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=18ae2

Idzie nowe Nie jest juz taki drogi
Kasperczak chcący mieć pełną władze nad transferami, zapewne w Lechu pracował nie będzie. Jeśli się zgodzi na taki układ jaki miał Smuda to straci resztki szacunku w moich oczach i pewnie w oczach wielu innych kibiców Wisły. U nas w końcu nie chciał pracować kiedy nie dostał pełnej władzy.



Odpowiedz cytując