Pan Jotka napisał(a):

Kasperczak chcący mieć pełną władze nad transferami, zapewne w Lechu pracował nie będzie. Jeśli się zgodzi na taki układ jaki miał Smuda to straci resztki szacunku w moich oczach i pewnie w oczach wielu innych kibiców Wisły. U nas w końcu nie chciał pracować kiedy nie dostał pełnej władzy.