Zobaczymy jak się sprawa rozwinie

W końcu do 2012 roku musi być ustawa zezwalająca sporzywanie browarków na stadionach, UEFA to na nas wymusi (a raczej na "nich"). Ale może pod wschodnią jakaś knajpka, pub będzie otwarty w "zwykłe" dni

I dla tego te dystrybutory...