Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
16139
03.09.2009, 14:35
Czy to prawda że doktor Urban pożegnał się dziś z Wisłą? Jeśli tak to jest to dla mnie wyjątkowo dziwna decyzja!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan