Enterpr!se napisał(a):

Z tego co wyczytałem w specyfikacji trybuny wschodniej przewidzianych jest 31 dystrybutorów piwa beczkowego
|
oo...masakra....
Fenomenalnie..
Naprawdę, jak jeszcze zorganizują dobry transport na stadion i sensowne ceny bilteów, to dla wielu krakusów co drugi weekend na stadionie przy ul. Reymonta będzie żelaznym punktem programu.
I mówe to z punktu widzenia kibica kanapowego i piknika jakim się stałem przez ostanie lata (i co mi bardzo pasuje

)