Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4316
Stary 03.09.2009, 13:11
Enterpr!se napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wyczytałem w specyfikacji trybuny wschodniej przewidzianych jest 31 dystrybutorów piwa beczkowego
oo...masakra....
Fenomenalnie..

Naprawdę, jak jeszcze zorganizują dobry transport na stadion i sensowne ceny bilteów, to dla wielu krakusów co drugi weekend na stadionie przy ul. Reymonta będzie żelaznym punktem programu.

I mówe to z punktu widzenia kibica kanapowego i piknika jakim się stałem przez ostanie lata (i co mi bardzo pasuje )
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując