Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
1812
03.09.2009, 13:04
Cytat:
W ostatnich dniach zwolnieni zostali dyrektorzy sportowi Polonii Warszawa i Wisły Kraków. Niewykluczone, że niebawem swoją posadę w Legii straci Mirosław Trzeciak. "Jak twierdzi osoba ze sztabu szkoleniowego wojskowych, dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak już niedługo wróci tam skąd przyszedł. Innymi słowy szykowane jest dla niego miękkie lądowanie w Hiszpanii" - pisze dzisiejszy Futbol News.
Trzeciak "zasłynął" sprowadzeniem m.in. Piotra Bronowickiego, Pance Kumbeva, Martinsa Ekwueme, Mikela Arruabarreny, Inakiego Descargi... Ponadto jak podaje FN cierpliwość Mariusza Waltera wyczerpała się, po tym jak Trzeciak każde pytanie szefów o politykę transferową zbywa sakramentalnym
"Przepraszam, ale muszę odebrać córkę z zajęć"
.
Zaraz się okaże, że Bednarza zatrudnią...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Krissu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krissu
Znajdź inne posty napisane przez Krissu