Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1812
Stary 03.09.2009, 13:04
Cytat:
W ostatnich dniach zwolnieni zostali dyrektorzy sportowi Polonii Warszawa i Wisły Kraków. Niewykluczone, że niebawem swoją posadę w Legii straci Mirosław Trzeciak. "Jak twierdzi osoba ze sztabu szkoleniowego wojskowych, dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak już niedługo wróci tam skąd przyszedł. Innymi słowy szykowane jest dla niego miękkie lądowanie w Hiszpanii" - pisze dzisiejszy Futbol News.

Trzeciak "zasłynął" sprowadzeniem m.in. Piotra Bronowickiego, Pance Kumbeva, Martinsa Ekwueme, Mikela Arruabarreny, Inakiego Descargi... Ponadto jak podaje FN cierpliwość Mariusza Waltera wyczerpała się, po tym jak Trzeciak każde pytanie szefów o politykę transferową zbywa sakramentalnym "Przepraszam, ale muszę odebrać córkę z zajęć".


Zaraz się okaże, że Bednarza zatrudnią...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując