Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 03.09.2009, 13:01
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Jestem zwolennikiem Bednarza nie od dzisiaj i nie od jego dymisji. Ale do rzeczy...

Kosowski podpadł Cupiałowi i choćby umiejętnościami przewyższał Messiego to znalazł by się na wylocie. Oficjalny powód to wina Bednarza, wiadomo.

Bramkarz na pewno obciąża Łysego, ale Kazimierski to taki fachowiec że przy założeniu że Pawełek jest "najlepszy na świecie" (a podczas treningu z nim niestety nie jest i jest na równi pochyłej) różne rzeczy mogę sobie wyobrazić - czyli blokadę kilkunastu golkiperów.

Oczywiście Bednarz nie miał samych sukcesów, ale miał ich znacznie więcej niż porażek. A sprowadzenie samego Marcelo to po prostu mistrzostwo świata.
w sensie że to Bednarz pojechał szukac po Brazylii ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując