Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Enterpr!se
Member
Od: 08.2009
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
4315
03.09.2009, 12:45
Z tego co wyczytałem w specyfikacji trybuny wschodniej przewidzianych jest 31 dystrybutorów piwa beczkowego
Może na nowym stadione się tego doczekamy
Enterpr!se
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Enterpr!se
Znajdź inne posty napisane przez Enterpr!se