Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10858
Stary 03.09.2009, 11:45
żuraw_9 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam - bardzo ważne!
Uraz odniosles w okresie ubezpieczenia i to jest podstawa do wyplacenia odszkodowania. I jezeli po uplywie okresu ubezpieczenia dlalej sie leczysz masz miec zapewniona pomoc medyczna, a po ukonczeniu leczenia przysluguje Ci odszkodowanie po wizycie u ich lekarza nawet jak by to bylo po roku
Tak bylo ale moze sie cos zmienilo ale najlepiej sprawdzic umowe z ubezpieczycielem bo moga byc jakies zapiski w umowie.
,
Odpowiedz cytując