żuraw_9 napisał(a):

Uraz odniosles w okresie ubezpieczenia i to jest podstawa do wyplacenia odszkodowania. I jezeli po uplywie okresu ubezpieczenia dlalej sie leczysz masz miec zapewniona pomoc medyczna, a po ukonczeniu leczenia przysluguje Ci odszkodowanie po wizycie u ich lekarza nawet jak by to bylo po roku
Tak bylo ale moze sie cos zmienilo ale najlepiej sprawdzic umowe z ubezpieczycielem bo moga byc jakies zapiski w umowie.