Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
16137
03.09.2009, 10:16
Szkoda Braza. Mieć takiego młodego byczka... Pytanie czy nie grymasiłby na rotację... No ale sportowo Braz vs Jop to wynik porównania wydaje się być jasny....
arti