Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10856
Stary 02.09.2009, 22:34
żuraw_9 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam - bardzo ważne!
Jest ważne, tylko musisz dac dowód od lekarza\szpitala że kontuzje odniosłeś w dniu kiedy umowa obowiązywala. Ja także dosnalem poważnego urazu glowy w wypadku w lipcu i czekam na koniec leczenia.
Ale sam mam pytanie, jak to jest z tymi ubezpieczeniami na uczelni? to jest wypłacane z calości zyskanych pieniedzy od wszystkich studentów z uczelni? czy jak?

A co do wcześniejszego mojego pytania z tym syfem Liveboxem, nie lączy mi z komputerem kabel Ethenet i Wi-fi, chyba że potrzebny jest adapter Wi-fi, ale go chyba używa się w stacjonarnym? bo podłączałem do przez laptopa. I na tym gownie zależy mi tylko żeby działała ta telewizja
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 02.09.2009 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując