żuraw_9 napisał(a):

Jest ważne, tylko musisz dac dowód od lekarza\szpitala że kontuzje odniosłeś w dniu kiedy umowa obowiązywala. Ja także dosnalem poważnego urazu glowy w wypadku w lipcu i czekam na koniec leczenia.
Ale sam mam pytanie, jak to jest z tymi ubezpieczeniami na uczelni? to jest wypłacane z calości zyskanych pieniedzy od wszystkich studentów z uczelni? czy jak?
A co do wcześniejszego mojego pytania z tym syfem Liveboxem, nie lączy mi z komputerem kabel Ethenet i Wi-fi, chyba że potrzebny jest adapter Wi-fi, ale go chyba używa się w stacjonarnym? bo podłączałem do przez laptopa. I na tym gownie zależy mi tylko żeby działała ta telewizja