Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1212
Stary 02.09.2009, 19:59
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
To samo pytanie kieruję do zachowania Legionistów którzy zaprzestali dopingu.
My walczymy z klubem, nie z pzpn. Za dwa lata okaze sie czy byla to walka skuteczna. Albo w sezonie bedzie frekwencja 20 tysiecy srednio albo 5 i wtedy obywatele zaczna pytac miasto czemu dalo 500 mln zlotych na rozrywke dla 5 tys ludzi i potem juz poleci domino. I tego nam zycz.

Cytat:
Lepsza byłaby pikieta w Warszawie. Gdyby tak zjechać z całej Polski w kilkadziesiąt tysięcy to by dopiero wszyscy byli posrani ze strachu.A gdyby to dobrze zorganizować , nie dać się sprowokować i mieć przedstawicieli kibiców z większości klubów to musieliby potraktować nas poważnie.
Własnie. Posrani ze strachu. Przez to masa policji, brak szans na brak prowokacji i strzelenie giga samobója.
Odpowiedz cytując