|
Lepsza byłaby pikieta w Warszawie. Gdyby tak zjechać z całej Polski w kilkadziesiąt tysięcy to by dopiero wszyscy byli posrani ze strachu.A gdyby to dobrze zorganizować , nie dać się sprowokować i mieć przedstawicieli kibiców z większości klubów to musieliby potraktować nas poważnie.
|