Wyświetl pojedynczy post
SONNE
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2007
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.09.2009, 19:53
Lepsza byłaby pikieta w Warszawie. Gdyby tak zjechać z całej Polski w kilkadziesiąt tysięcy to by dopiero wszyscy byli posrani ze strachu.A gdyby to dobrze zorganizować , nie dać się sprowokować i mieć przedstawicieli kibiców z większości klubów to musieliby potraktować nas poważnie.
Odpowiedz cytując