zaprzestanie dopingu na wszystkich stadionach (bo na jednym czy dwóch to mija się z celem) może przynieść więcej, niż może się wydawać. Zwykły kibic oglądający mecze w canal+ może się zrazić, gdy zamiast dopingu będzie słyszał bluzgi z trybun itp(a, że pojedynczy kibice bluzgają na złe zagrania piłkarzy to rzecz normalna. A to dobrze słychać w tv gdy jest cisza). I taki ojciec nie będzie chciał oglądać meczu np z 15 letnim synem. I w pierwszej kolejności tracić może na tym canal+, który wykłada kasę na sponsorowanie tego badziewia. Atrakcyjność spotkań spadnie, będzie przychodziło mniej kibiców. Mniej kibiców=mniej kasy dla klubów, które w tej sytuacji wg mnie również poszły by na małą wojenkę z PZPN-em w celu przywrócenia normalności na trybunach.
Bardziej radykalnym krokiem jest akcja pusty stadion. Ale co z tymi, którzy wydali kasę na karnety?
praca Zagłębia S.
http://i28.tinypic.com/2wdde3c.jpg
http://i31.tinypic.com/149nnzq.jpg
http://i29.tinypic.com/kcbe4z.jpg
http://i32.tinypic.com/wj88p0.jpg