Wyświetl pojedynczy post
Barocco
Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3890
Stary 02.09.2009, 19:21
Rengifo ? mieliśmy lepszego a konkretnie Niedzielana to się pozbyliśmy - zamienianie siekierki na kijek

...A Puri po prostu zmiażdżył w meczu z Brazylią
Powód: obejrzałem filmik z Purim
Ostatnio edytowane przez Barocco : 02.09.2009 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując