Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Barocco
Member
Od: 06.2009
Offline
#
3890
02.09.2009, 19:21
Rengifo ? mieliśmy lepszego a konkretnie Niedzielana to się pozbyliśmy - zamienianie siekierki na kijek
...A Puri po prostu zmiażdżył w meczu z Brazylią
Powód: obejrzałem filmik z Purim
Ostatnio edytowane przez Barocco : 02.09.2009 o godz. 19:30.
Barocco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barocco
Znajdź inne posty napisane przez Barocco