bearex napisał(a):

Nie był wypożyczony tylko przeszedł do nas i dostał kontrakt na pół roku ale postanowili z nim nie przedłużać kontraktu i podpisał (2 letni?) kontrakt z Sandecją!
Grywa w młodzieżówce razem z naszymi młodymi Wiślakami, i narazie strzela tam więcej bramek niż Leszczak czy Chrapek.
|
Nie oni postanowili, tylko Jonczyk postanowił nie przedłużać kontraktu z Wisłą i poszedł do Sandecji, gdzie trenerem jest Dariusz Wójtowicz, który jest jego trenerem w kadrze juniorskiej i zapewne to miało duży wpływ na to, że wybrał Sandecję.