Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16127
Stary 02.09.2009, 18:47
bearex napisał(a):Wyświetl post
Nie był wypożyczony tylko przeszedł do nas i dostał kontrakt na pół roku ale postanowili z nim nie przedłużać kontraktu i podpisał (2 letni?) kontrakt z Sandecją!

Grywa w młodzieżówce razem z naszymi młodymi Wiślakami, i narazie strzela tam więcej bramek niż Leszczak czy Chrapek.
Nie oni postanowili, tylko Jonczyk postanowił nie przedłużać kontraktu z Wisłą i poszedł do Sandecji, gdzie trenerem jest Dariusz Wójtowicz, który jest jego trenerem w kadrze juniorskiej i zapewne to miało duży wpływ na to, że wybrał Sandecję.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując