Wojtas napisał(a):

W momencie jak napisali tego newsa ze Wisla interesuje sie Sepuya odwiedzilem jego oficjalna strone internetowa.
I c ciekawe tam tez byl ten news ,ze jest zaintereswonie ze strony Wisly.
Czyli jakies totalne bzdety to byc nie musialy,a na rzeczy "cos " tam byc rzeczywiscie moglo
|
Na jego stronie było tylko napisane, że polska prasa donosi o zainteresowaniu. A to nie znaczy, że zainteresowanie było.