maTyS. napisał(a):

witam. poszukuję kogoś kto mógłby mi poradzić jakieś w miarę tanie urządzenie gps do samochodu łatwe w obsłudze,może mieć jakieś bajery dodatkowe fajny wygląd,ktoś kto się na tym zna proszę o opinię.
|
Ja się ostatnio zajmowałem MIO MOOV 500 i jest dość przyjemna, wielki wyświetlacz, łatwo ją nauczyć jakiś ciekawych map więc jest przyjemna w użytkowaniu. Fajna instrukcja do odblokowania jest na peb.pl jeśli się na nią zdecydujesz.
Była w bułgarii dojechała gdzieś raz dała jaja ale to wina map a nie nawigacji, a mapy beda do wszystkeigo takie same. Jako mapy po polsce polecam Automapę W polsce niezawodno jak do tej pory.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.