Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1776
Stary 02.09.2009, 17:54
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj wyjatkowo na justinie przerywa cholernie... nie wiem czemu, moze 256 neo sie wbijaja....

Na dzisiaj zostaje tylko sopcast
Wszystko zalezy od kanału na którym ogladasz mecz jesli nadaje z predkoscia 800kbps a Ty masz neta 512kbps to siła rzeczy bedzie Ci cieło, mozliwe rowniez ze nie masz ustawionego proxy

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując