StelmiOriginal napisał(a):

Dzisiaj wyjatkowo na justinie przerywa cholernie... nie wiem czemu, moze 256 neo sie wbijaja....
Na dzisiaj zostaje tylko sopcast
|
Wszystko zalezy od kanału na którym ogladasz mecz jesli nadaje z predkoscia 800kbps a Ty masz neta 512kbps to siła rzeczy bedzie Ci cieło, mozliwe rowniez ze nie masz ustawionego proxy
