|
Pytanie do posiadaczy Videostrady, moi rodzice podpisujac nowa umowę z TPSA dostali Liveboxa i ten dekoder do odebrania kanałów.
i pytanie czy ten wariat Livebox musi byc podlączony rownoczesnie z komputerem, linią telefoniczną oraz dekoderem? chocby tylko na moment instalacji?
Nie uśmiecha mi sie robienia dziury w ścianie żeby przeciągnąc kabel telefoniczny do liveboxa. kabel Ethernet ma max 4 metry a ja potrzebuje ze 3 razy wiecej. Może jest jakiś inny sposob?
|