emdzej napisał(a):

|
praca na A/B wre. Jedna ciężarówka odjeżdża z ziemią, druga podjeżdża i jest ładowana.
|
Tak, ale zauważ że ścianka nie jest jeszcze ostatecznie gotowa. Gdyby tak było to pewnie rzuciliby z 5 koparek do wybierania ziemi, jak bylo to w szczytowym momencie na trybunie wschodniej
