Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4309
Stary 02.09.2009, 17:48
emdzej napisał(a):Wyświetl post
praca na A/B wre. Jedna ciężarówka odjeżdża z ziemią, druga podjeżdża i jest ładowana.
Tak, ale zauważ że ścianka nie jest jeszcze ostatecznie gotowa. Gdyby tak było to pewnie rzuciliby z 5 koparek do wybierania ziemi, jak bylo to w szczytowym momencie na trybunie wschodniej
Odpowiedz cytując