Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10847
Stary 02.09.2009, 17:36
Zola napisał(a):Wyświetl post
Znajoma zaczela niedawno pracowac jako tele-marketerka, w jakims "biurze" na Lubicz. Dzwoni do szkol i przedszkoli i zaprasza na lekcje "z gadami", i stwierdzila ze jej wynagrodzenie to 1500zł za miesiac + prowizja (czyli +/- 300zł)... Mozliwe jest to? Bo z tego co slyszalem wiele razy to praca "telemarketera" wcale ne jest taka oplacalna, ze ogolne oszustwo itd... a 1500zł to dosc "duzo" jak na taka "gowniana" robote...



ciekawe ,ale to chyba zalezy czy wypracuje jakis tam limit,bo to sie liczy w pracy telemarketera..

jesli go wypracuje to pewnie kwote jakas tam umowna dostaje,gorzej jak nie ..ale to chyba wczesniej wszytsko jest w umowie o prace spisane.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując