Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 02.09.2009, 17:27
Kiedys to byly czasy ..race ,bengale ,i wszytsko to co wybuchało

cos sie dzialo ,szare i brudne stadiony nabieraly jakichs kolorytow


Dzis wszytsko nagle jest be,nic sie niepodoba ,kibic sprowadzony zostal do synonimu bandyta albo cham.,najlepej jaby caly stadion zajeli biznesmeni ogladajacy mecz z lozy i pijacy szampana za 5 tys zł.


Szkoda ze w takim kierunku to idzie(m.in wyplewieniu ultrasow pod pretekstem "szkodliwosci" ich dzialania) ...chca zrobic druga Anglie mam nadzieje ze sie sku***** om nie uda.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując