tofik napisał(a):

Grzelak może być niedługo do wyciągnięcia za niewielkie pieniądze. Jak widać zarobków też nie miał jakichś wielce wygórowanych. Przypominam, że miał dobre mecze i w Boaviscie i w Skodzie, błysnął również w Steaule w lidze europejskiej. Trzeba też dodać, ze rumuński klub to burdel na kółkach
Dobry technicznie , potrafi przymierzyć z wolnego, skuteczny pod bramką.
|
Grzelak taki dobry że aż go nie zgłosili do LE
