Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3881
Stary 02.09.2009, 16:27
tofik napisał(a):Wyświetl post
Grzelak może być niedługo do wyciągnięcia za niewielkie pieniądze. Jak widać zarobków też nie miał jakichś wielce wygórowanych. Przypominam, że miał dobre mecze i w Boaviscie i w Skodzie, błysnął również w Steaule w lidze europejskiej. Trzeba też dodać, ze rumuński klub to burdel na kółkach
Dobry technicznie , potrafi przymierzyć z wolnego, skuteczny pod bramką.
Grzelak taki dobry że aż go nie zgłosili do LE
Odpowiedz cytując