maTyS. napisał(a):

witam. poszukuję kogoś kto mógłby mi poradzić jakieś w miarę tanie urządzenie gps do samochodu łatwe w obsłudze,może mieć jakieś bajery dodatkowe fajny wygląd,ktoś kto się na tym zna proszę o opinię.
|
Jedna najwazniejsza rada nie kupuj taniego GPS-a bo szkoda Twoich nerwow i pieniedzy jak Cie gdzies wywiezie w pole jak mojego kumpla w Niemczech o trzeciej w nocy.
Nie dosc ze zgubilo sygnal to jeszcze zle pokazywalo dziadostwo.
Polecam TomTom w tej chwili najlepsze do samochodow, Germani(nie pamietam jak sie pisze) jest dobry na lodki, klady- generalnie na wszystko co moze sie poruszac poza droga.
Ale niestety sa dosc drogie ale nie zawodne