Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10843
Stary 02.09.2009, 15:32
maTyS. napisał(a):Wyświetl post
witam. poszukuję kogoś kto mógłby mi poradzić jakieś w miarę tanie urządzenie gps do samochodu łatwe w obsłudze,może mieć jakieś bajery dodatkowe fajny wygląd,ktoś kto się na tym zna proszę o opinię.
Jedna najwazniejsza rada nie kupuj taniego GPS-a bo szkoda Twoich nerwow i pieniedzy jak Cie gdzies wywiezie w pole jak mojego kumpla w Niemczech o trzeciej w nocy.
Nie dosc ze zgubilo sygnal to jeszcze zle pokazywalo dziadostwo.

Polecam TomTom w tej chwili najlepsze do samochodow, Germani(nie pamietam jak sie pisze) jest dobry na lodki, klady- generalnie na wszystko co moze sie poruszac poza droga.

Ale niestety sa dosc drogie ale nie zawodne
,
Odpowiedz cytując