|
Mam urzadzenei wielofunkcyjne canon mp210... napelnilem kasety atramentem samodzielnie z miesiac temu... wszytsko smigalo na poczatku peiknie ladnie.
Dzis chcialem cos wydrukowac to drukuje tylko w czarna czcionke a wszytsko inne na zolto. wyciagnalem kolor... sprawdzilem czy nei sa zatkane dysze... i bylo tak jak ma byc... tzn 3 kolory na kartce, ale nadal drukuje na zolto
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)
"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !
|