|
Wiesz Lysy -na tym forum przechodzą niektórym teksty typu "wielki murzyński c h u j ci w dupę" (tzn zamiast bana usunieto jedynie wpis i komentarze (w tym mój) do niego), czy życzenie Lewandowskiemu bodajże by rywal złamał mu nogę (sic!) - także cytowany przez Ciebie wpis wydaje sie byc przy nich niezwykle kulturalny...
Cóż, taka rzeczywistość, radzę przywyknąć.
|